Ekim Ayı Umre Programı

  • 14 Gece
  • 15 Gün
  • Türk Hava Yolları

4’lü Oda Fiyatı

1300$

3’lü Oda Fiyatı

1360$

2’li Oda Fiyatı

1420$

Program

1.GÜN İstanbul - Medine

İstanbul Havalimanı > Dış Hatlar Gidiş Terminali Ninova Turizm kontuarı önünde belirlenecek saatte buluşma. Check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Medine-i Münevvere`ye hareket. Medine Havaalanında karşılanma ve otele transfer. Bay ve bayan hocalarımız eşliğinde çevreyi tanıma, Mescid-i Nebevi ve Peygamber Efendimizin manevi huzurunu ziyaret. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN Medine Ziyaretleri

Sabah namazından sonra Cennetü`l Baki Kabristanının ziyaret edilmesi. Sabah kahvaltısından sonra tüm gün ibadet için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN Medine Ziyaretleri

Sabah kahvaltısından sonra rehber hocalarımız eşliğinde Medine-i Münevvere`de bulunan; Uhud Dağı ve Şehitliği, Mescid-i Kıbleteyn, Yedi Mescidler, Mescid-i Kûba ziyaretleri. Ziyaretlerden sonra ibadet için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yatsı namazı sonrası umre ve ihram konulu seminerimiz.

4.GÜN Medine - Mekke

Saat 09:00`da bagajların oda kapısı önüne bırakılması. Sabah kahvaltısından sonra öğleye kadar serbest zaman. Öğlen namazından sonra otelimizde İhram hazırlığı sonrasında özel otobüsümüz ile ihram ve umreye niyet etmek üzere Mikat Mescidine oradanda Mekke-iMükerreme`ye hareket. (420 km) Mekke otelimize varış ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeğinden sonra görevlilerimiz eşliğinde Harem`i Şerif`e gidiş. Hocalarımız eşliğinde Umre ibadetinin edası. Konaklama otelimizde.

5.GÜN Mekke Serbest Zaman

Bütün gün İbadet ve İstirahat için serbest zaman

6.GÜN Mekke Ziyaretleri

Sabah kahvaltısından sonra rehber hocamız eşliğinde Mekke`de bulunan kutsal mekanlar ; Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina (Şeytan sembollerini Taşlama Mahalli), Nur Dağı, Cin Mescidi ve Cennetü`l Muallâ`yı ziyaret edilecektir, otele dönülerek ibadet için serbest zaman verilecektir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

7.GÜN Mekke - Cidde - İstanbul

Saat 09:00`de bagajların oda kapısı önüne bırakılması. Sabah kahvaltısından sonra otelden çıkış yapılana kadar serbest zaman. Özel otobüslerimizle Cidde`ye hareket. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra İstanbul`a hareket. Tur programlarındaki sıralamarda içerik aynı olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Oteller

Mekke Oteli mahbes bölgesindedir Medine oteli merkeziye 250-300 metredir. Yemekler Türk usulü Türk aşçılarımız tarafından yapılmaktadır

Evraklar

Vize için gerekli evraklar En az 8 ay kullanım süresi olan Çipli pasaport

Paket İçeriği

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Gidiş-Dönüş uçak bileti (umre sınıfı), Vize ve konsolosluk işlem hizmetleri. Medine havalimanından otel, otelden Cidde havalimanı arasındaki klimalı lüks araçlar ile tüm transferler, Medine’deki tüm ziyaret yerlerinin dinletili gezilmesi, Mekke’deki tüm ziyaret yerlerinin dinletili gezilmesi, İnanç Turizm rehberlik hizmetleri, İnanç Turizm din görevlisi hizmetleri, Otellerde sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri açık büfe. Mekke’de verilmek üzere kişibaşı 5 lt’lik zemzem (yetişkinlere) Yetişkin yolculara 2 adet İnanç Turizm seyahat çanta seti (tekerlekli bavul ve sırt çantası) Yetişkin erkek yolculara İhram Kokusuz sıvı sabun İnanç Turizm Umre rehber kitapçığı. ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER - Türkiye'deki havalimanlarına ulaşım. _ Yurt dışı çıkış harcı. (150 TL)