Arama:

2018 yılının yaz ayında Türkiye’de Hac ve Umre yapmak isteyenlere daha kaliteli hizmet sunmak maksadıyla 3 ortak tarafından, İstanbul’da kurulmuş olup Sadece ve sadece Hac ve Umre vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır.

Ninova Turizm Seyahat Acentası T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda, A grubu belgesi ile kayıtlıdır. Acenta merkezi İstanbul’da olup, Türkiye genelinde İzmir, Ankara, Van, Hakkari bölgelerinde temsilci ve Bayileri ile birlikte Sadece Hac ve Umre seyahat organizasyonu yapan bir firma konumunda çalışmalarını sürdürmektedir.
Özellikle uzman olduğumuz “ Hac ve Umre ” sektörü dışında kültür ve gezi turları yapmıyoruz.
Ninova Turizm Hac ve Umre organizasyonu alanında hizmet vermek için kurulmuş olup farklı yan dallarda seyahatlar düzenlememektedir.

Kurulduğu günkü heyecan ruhunu hiç kaybetmeden misafirlerine hizmet etmeyi kendine düstur edinen Ninova Turizm, kutsal topraklara götürdüğü hacı ve umrecilere Allah’ın misafirleri gözü ile bakmakta ve o topraklara gidenlere hizmet etmeyi bir şeref saymaktadır.
Ninova Turizm, Türkiye genelinde anlaşma yaptığı yetkili temsilci ve satış acentaları ile hizmet ağını devamlı genişletmektedir.
Ninova Turizm “Ömre Bedel Umreler ” olarak, Türkiye’de bir marka olmanın avantajlarını sizlerle paylaşacak bir hizmet yelpazesi ve ağına sahiptir.

Hedeflerimiz ve çalışmalarımız kaliteli, her zaman hatırlanacak bir hizmet sunmak üzerinedir. Ninova Turizm kurulduğu günden bu yana yüzlerce misafire seyahat hizmeti vermiştir. Bizler, her zaman misafirlerimizin düşünce ve beklentilerini dikkate almaktayız. Misafirlerimizin otel, uçak, rehberlik hizmetleri ve ziyaretler gibi organizasyonumuzun genelinden olan memnuniyetleri her geçen yıl artmakta ve buna bağlı olarak bizim de her yıl hizmet verdiğimiz misafir sayımız da artış göstermektedir.
Çalışma tarzımız sağlamcı ve dinamiktir. Misafirlerimizin memnuniyeti bizim gaye ve gururumuzdur. Hizmet verdiğimiz bütün misafirlerimizin memnun kalacak şekilde seyahatlerini tamamlamalarını sağlamayı hedefliyoruz. Hatırlanacak kadar özel, Kur’an ve sünnete uygun, aynı zamanda geleneklere sadık bir umre ve hac ibadeti yapmanızı sağlamak da amaçlarımızdandır.
“Ömre Bedel Umreler ” sloganı ile çıktığımız bu yolda, “Bereket Azdadır, İsraf Haramdır İktisat Bitmez Tükenmez Bir Hazinedir” sözünü ticaretimizde düstur edindik. Gayemiz, Ninova Turizm var oldukça bu hizmeti, sizlere ve sizden sonraki kuşaklara da sunmak ve hizmetlerimizi ilk günkü heyecan ve ruhla devam ettirmektir.
Saygılarımızla
Ninova Turizm Seyahat Acentası

Kudüs Umre Programı


This will close in 30 seconds